Kasia

Hej!

Dwadzieścia trzy!

To co powiedziałem w 2019 chciałbym powtórzyć. Wierzę że jest przed tobą bardzo ważne zadanie, wymagające przyjęcia odpowiedzialności. To wyzwanie. Będziesz mogła je przyjąć lub odrzucić. Odrzucić będzie łatwiej, ale ludzie mogą wtedy niepotrzebnie cierpieć. Dobra strona: jeśli je przyjmiesz to będziesz czuła że twoje życie jest pełne znaczenia, bo znaczenie jest wprost proporcjonalne do odpowiedzialności jaką na siebie bierzemy.

Życzę ci odwagi do dzielenia się zaufaniem. Pokory aby móc wywyższyć innych, nawet jeśli na to nie zasługują, aby obdarzeni zaufaniem i odpowiedzialnością mogli wzrastać.

Bardzo lubię twój uśmiech i szczerość. Doceniam też twój otwarty umysł, gotowość zmiany.

Ucz się pilnie tego co cię interesuje i daje możliwość zarobienia pieniędzy. Nie dla pieniędzy, ale ponieważ jeśli robisz coś za co ktoś inny chce ci zapłacić – to istnieje duża szansa, że jest to dobre i potrzebne światu.

Przeczytaj proszę te poniżesz artykuły (może już je przeczytałaś, to omiń):

Prezent

Pomyślałem, że w świecie, gdzie wszyscy są bardzo zabiegani i albo nie mają dla siebie czasu, albo ten czas jest niezaplanowany i spędzony na płytkiej interakcji – najbardziej wartościowym prezentem jaki mogę ci dać jest mój czas.

Poniżej znajdziesz kilka propozycji tego co moglibyśmy zrobić razem ????. Możesz wybrać którąś z nich, lub sama coś zaproponować.

Bilet, który Ci dałem, jest ważny 120 dni.

Przeszłapiemy orlą perć

możemy w lato myknąć ten podobno najtrudniejszy wyznaczony szlak w tatrach

Kasia 1

Ugotujmy/upieczmy coś razem

Mogę pokazać ci jak zrobić genialną zupę z pora.

Albo możemy zrobić coś nowego, np. pieczone tofu z papryką jak tutaj:

Albo możemy spróbować upiec np. taki chleb:

W 3-4 godziny zbudujmy prostą stronę internetową

Umiejętność zbudowania prostej strony internetowej w dzisiejszych czasach otwiera drzwi na wiele inicjatyw. Nauczenie się tego samemu zajmuje dużo więcej czasu.

Badanie osobowości, IQ lub predyspozycji zawodowych

Dlaczego warto znać swoją osobowość?

Każdego dnia wchodzisz w interakcje ze sobą samą (zadajesz sobie pytania) a także z innymi ludźmi w rodzinie, szkole, pracy. Każda z tych osób ma inną osobowość.

Ponieważ ludzie mają różną osobowość, mogą patrzeć na świat z innej perspektywy, perspektywy, której możesz nie rozumieć.

Różnice w osobowości mogą być frustrujące, ale różnice te są też ludziom potrzebne. Każdy człowiek przychodzi na świat aby rozwiązać inny problem, ma inne powołanie. Ludzie współpracują, rozwiązują problemy świata i generują nowe możliwości tworząc organizacje biznesowe, edukacyjne itp.

Znając swoją osobowość oraz jej implikacje, a także implikacje osobowości innych ludzi będziesz w stanie lepiej rozumieć innych i efektywnie z nimi współpracować.

Opowiem ci też co wyniki dla ciebie znaczą, oraz co dla innych ludzi wokoło ciebie.

Dobrego kolejnego roku!