Borówka amerykańska

BEZ ŚRODKÓW CHWASTO- I OWADOBÓJCZYCH

Borówka amerykańska 1

Naszą plantację prowadzimy rodzinnie, ja, rodzice, dziadkowie i kuzynki, mamy 2000 krzaków z których zeszłego roku zebraliśmy ponad 2000 kg. Bardzo lubimy to nasze hobby. Pasjonujemy się zdrowym odżywianiem i zdrowiem w ogóle. Mama jest lekarzem, a tata wiceprezesem Fundacji Źródła Życia. Nie używamy żadnych środków ochrony roślin, staramy się jak to tylko możliwe wyprodukować owoce, które będą bezpieczne i najlepsze jakością na Polskim rynku. Każdego roku obsypujemy krzaki korą sosnową, która ogranicza znacznie potrzebę używania nawozów siarkowych i azotowych, ponieważ zakwasza ziemię. Obsypywanie korą zagłusza także chwasty, ułatwiając nam pielęgnację roślin. Owoce sprzedajemy do odbiorców końcowych, oraz na programach zdrowotnych NEWSTART. Borówki wysyłamy na teren całego kraju kurierem DPD. Cała podróż od zerwania trwa 1-3 dni. Nie jest to problem, ponieważ borówki z natury są bardzo odpornym owocem.

W zeszłym roku zrealizowaliśmy ponad 300 zamówień!

Wczesne borówki (Early Blue)

1 lipca - 30 lipca
25
  • Darmowa dostawa od 16 kg

Chandler (borówka gigant)

20 lipca - 15 września
25
  • Darmowa dostawa od 16 kg

Elizabeth (dla smakoszy)

15 sierpnia - 15 września
25
  • Darmowa dostawa od 16 kg
  • Dostawa Kurier DPD 18 zł
  • Gwarancja dostawy następnego dnia przed 12 +25 zł

    Dostępne tylko dla dużych miast.

Najczęściej zadawane pytania

Badania dostępne tylko w j. angielskim, możesz przeczytać mój artykuł o borówkach po polsku tutaj. Linki do strony ncbi.gov(national center of biological information)

WARTOŚĆ ODŻYWCZA BORÓWEK
BORÓWKA A RAK
FLAWONOIDY I ANTYOKSYDANTY
NAJWIĘKSZA BAZA BADAŃ NAD BORÓWKAMI

Gdy złożysz zamówienie, będzie ono zebrane i wysłane kolejnego dnia.
Gdy twoje borówki zostaną zebrane, idą do magazynu i są pakowane w małe 250g pudełeczka. Są one zbierane do większych kartonów, które oddajemy w ręce kuriera. Podróż kurierowi zajmuje zazwyczaj jeden dzień.

Mój artykuł o wartoścach zdrowotnych Borówki:

Borówka amerykańska 2

Borówka amerykańska – supergwiazda w odżywianiu

Wygląda na to, że już w najbliższym czasie wśród osób stosujących zdrowy styl odżywiania królować będzie właśnie ta jagoda. Roślina ta występuje prawie na całym świecie, a korzyści spożywania jej owoców są zd…